Zvezda danas igra drugu utakmicu u Antaliji

0

Fudbaleri Crvene zvezde i ruskog Amkara odigrali su nerešeno 1:1 (1:1) u prijateljskoj utakmici odigranoj na pripremama u Antaliji.

Crvena zvezda je povela u 30. minutu golom Milana Rodića, koji se najbolje snašao posle kornera, a samo tri minuta kasnije izjednačio je Butkovski.

Trener Vladan Milojević za ovaj meč izveo je trenutno najjači sastav, ali bez Gelora Kange jer je otišao u Prag da završi transfer u Spartu i Ričmonda Boaćija koji je, takođe, pregovara oko odlaska.

Crveno-beli danas od 15 sati igraju drugu utakmicu u Antaliji, a rival je makedonski Sileks.

Izvor: Tanjug