Vojvodina do četvrtfinala

0
Bolnica VITA Novi Sad

Prvotimci Vojvodine NS seme rutinski su overili plasman u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su u osmini finala savladali ekipu Napretka maksimalnim rezultatom. Novosađani su dominirali u Kruševcu, što potvrđuje i rezultat po setovima, jer ni u jednom delu domaćini nisu stigli do petnaestog poena (25:11, 25:14, 25:11).

Šef stručnog štaba Vojvodine Nedžad Osmankač malo je mešao karte pa je meč počeo sa postavom: Radović, Perić, Vemić, Mehić, Simić, Narančić i libero Peković, a šansu je u trećem setu dobio i Bajandić.

Novosađani su od starta nametnuli ritam, poveli 8:5, 16:6, do kraja sačuvali visoku prednost, a tačku na set stavio je Mehić. On je i drugi period započeo mini serijom. Vojvodina je rivala totalno poremetila sjajnim servisom, te napadom, a stabilni su gosti bili i na prijemu. Treći set takođe je bio čista formalnost. Istakli su se poenterski Mehić, Perić, Narančić i Vemić.

Izvor: okvojvodina.org