Radnički – Vojvodina, igrali nerešeno

0

Juče je na stadionu Čair u Nišu odigrana derbi utakmica 29. kola Super lige Srbije između fudbalera Radničkog i Vojvodine, igrali su nerešeno 1:1.

Utakmica je bila izuzetno napeta, ali na kraju nije bilo pobednika. Pored golova, vidjen je i jedanaesterac za domaćina, ali i isključenja u ekipi Vojvodine. Početkom drugog poluvremena drugi žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Eze Okeuhi, da bi potom i trener Ilija Stolica dobio crveni karton zbog protesta. To nije mnogo poremetilo Novosadjane koji su u Nišu prvi uspeli da dodju do vodjstva, a strelac je bio Lazar Zličić u 54. minutu. Nišlije su potom preuzele inicijativu, Radnički je u samoj završnici, u 89. minutu, uspeo da dodje do izjednačenja, golom Nikole Stankovića. Radnički je posle današnjeg remija treći sa 50 bodova, dok Vojvodina još nije uspela da osigura plasman u plej-of, zauzima osmo mesto sa 41 bodom.

Izvor: Novosadska TV