Fudbaleri Napretka savladali Partizan

0

U pretposlednjoj utakmici 21. kola Superlige Srbije, po izuzetno teškom i blatnjavom terenu u Kruševcu, fudbaleri Partizana poraženi su od FK Napredak sa rezultatom 2:1 (1:0).

FK Napredak je do pobede stigao golovima Alekse Vukanovića u 34. i Uroša Đerića u 54. minutu, dok je jedini strelac za crno-bele bio Marko Jevtović u 60. minutu iz penala.

Meč je bio veoma buran, prvo što je kasnio jer su navijači domaćina grudvama gađali Vladimira Stojkovića, potom po kratkom prekidu kada je sudija Milorad Mažić povukao igrače sa terena zbog uvredljivog transparenta navijača crno-belih na račun Sudijske komisije, potom zbog svađe Ognjena Ožegovića i Sejdube Suma oko izvođenja penala i na kraju zbog povika: Đukiću, odlazi.

U poslednjem meču 21. kola Crvena zvezda od 16.30 sati dočekuje Borac iz Čačka, a ukoliko pobedi dočekaće predstojeći 156. večiti derbi sa devet bodova prednosti.

Izvor: Tanjug