FK Vojvodina savladala Metalac u gostima sa 3:0

0
Bolnica VITA Novi Sad

Fudbaleri Vojvodine ostvarili su četvrtu prvenstvenu pobedu u drugom delu sezone. U Gornjem Milanovcu savladali su Metalac sa 3:0.

Prvi gol Novosađani su postigli već u 15. minutu. Strelac je bio Filip Malbašić najefikasniji igrač novosadskog superligaša, koji pruža sve bolje igre. Minimalnim vođstvom gostiju završen je prvi deo igre. Vojvodina je u nastavku postigla još dva pogotka. Najpre je Aleksandar Paločević iz slobodnog udarca na efektan način povećao prednost na 2:0 u 73. minutu. Konačan rezultat postavio je strelac prvog gola Filip Malbašić u 85. minutu susreta. Ostvarili su novosadski fudbaleri pobedom od 3:0, drugi trijumf u gostima u ovom delu sezone. To je ukupno 18. pobeda Vojvodine u ovom prvenstvu u kojem se Novosađani posle 26. kola nalaze na trećem mestu.

Izvor: Brif.rs